Real Game Forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Real Game Forum » Гостевая » Порадьте захисне скло на айфон


Порадьте захисне скло на айфон

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Я тут новенький і нещодавно купив iPhone. Хочу захистити його екран, але зовсім не розуміюся на захисних склах. Скільки там всього... З загартованим, з приватністю, з ультрафіолетовим склеюванням... Як вибрати? Чи є різниця між дешевими та дорогими? І що це за нано-покриття, яке обіцяють деякі виробники?

0

2

Вибір захисного скла для iPhone – це справді важливе завдання. По-перше, важливо звернути увагу на товщину скла. Загартоване скло буває різної товщини, але ідеальний варіант – це 0.3 мм. По-друге, не забувайте про ступінь захисту. 9H – це оптимальний вибір, який забезпечить достатній рівень захисту від подряпин і ударів. Що стосується нано-покриття, то воно допомагає зменшити відбитки пальців та полегшує очищення екрана. І так, між дешевими та дорогими склами є значна різниця, особливо в термінах якості покриття та точності підгонки.

0

3

Тепер мені трохи зрозуміліше. А що стосується UV склеювання? Чи дійсно це краще, ніж звичайне скло? І чи варто переплачувати за скло з приватністю, або це більше маркетинговий хід? Вибір дійсно великий, і я хочу зробити правильний.

0

4

GlentWayne написал(а):

Я тут новенький і нещодавно купив iPhone. Хочу захистити його екран, але зовсім не розуміюся на захисних склах. Скільки там всього... З загартованим, з приватністю, з ультрафіолетовим склеюванням... Як вибрати? Чи є різниця між дешевими та дорогими? І що це за нано-покриття, яке обіцяють деякі виробники?

У вас дуже актуальні питання. Щодо UV склеювання – це сучасна технологія, яка забезпечує максимальну адгезію скла до екрану телефону, мінімізуючи можливість утворення повітряних бульбашок та підвищуючи чутливість дотику. Скло з приватністю – це корисна функція для тих, хто часто користується телефоном в громадських місцях, оскільки воно обмежує кут огляду екрана, захищаючи вашу інформацію від сторонніх очей.

Вибір дійсно великий, але я хочу порекомендувати переглянути каталог захисних скел на iPhone https://ilounge.ua/ua/catalog/zaschitny … hone-kupit в інтернет магазині "iLounge". Там ви знайдете широкий асортимент продукції високої якості, яка задовольнить будь-які потреби. Від простих загартованих скел до інноваційних рішень з UV склеюванням та скла з приватністю. Кожен товар супроводжується детальним описом та рекомендаціями, що значно спростить ваш вибір. Важливо не лише звертати увагу на ціну, але й на характеристики та відгуки користувачів. Ознайомлення з цим каталогом допоможе вам зробити обґрунтований вибір, забезпечивши надійний захист для вашого iPhone.

https://i.postimg.cc/VNxZhCGQ/image.png

0


Вы здесь » Real Game Forum » Гостевая » Порадьте захисне скло на айфон